Учебник – Балюк І.А. Господарське процесуальне право
На главную/Библиотека для студентов/Юридические дисциплины/Арбитражный процесс/Учебник – Балюк І.А. Господарське процесуальне право


Учебник – Балюк І.А. Господарське процесуальне право

Оценить
(0 votes)
Полезные ссылки:
 

Балюк І.А. Господарське процесуальне право

Посібник підготовлено на базі чинного законодавства України з господарського процесуального права і практики викладення дисципліни «Господарське процесуальне право» («Арбітражний процес») для студентів юридичного факультету.
Розглянуті питання сучасного господарського процесу, висвітлено проблеми, які існують на сьогодні в процесі розгляду й вирішення спорів у сфері господарської діяльності, окреме питання торкається процедури визнання боржника банкрутом, окреслені питання розгляду господарських спорів третейськими судами. Структура посібника спрямована на допомогу у самостійному вивченні дисципліни та містить методичні вказівки, теоретичні питання, практичні завдання та інше; у ньому наведено список нормативно-правових та інших актів і літератури з питань дисципліни.
Навчально-методичній посібник призначено для студентів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів, може бути корисним для викладачів, а також юристів-практиків.

 
Нравится Нравится
 
 
Полезные ссылки: