Учебник – Гетманцев Д.О., Шукліна Н.Г. Банківське право України
На главную/Библиотека для студентов/Юридические дисциплины/Банковское право/Учебник – Гетманцев Д.О., Шукліна Н.Г. Банківське право України


Учебник – Гетманцев Д.О., Шукліна Н.Г. Банківське право України

Оценить
(0 votes)
Полезные ссылки:
 

Гетманцев Д.О., Шукліна Н.Г. Банківське право України

Навчальний посібник підготовлено у відповідності з основними темами спецкурсу «Банківське законодавство», а також темою «Правове регулювання банківської діяльності» нормативного курсу «Фінансове право», що викладаються на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
При його підготовці автор спиралася на власний досвід, отриманий у процесі читання лекцій на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а також досвід практичної роботи у банківському секторі України. У зв'язку з цим у посібнику гармонійно поєднані теоретичні та практичні аспекти правового регулювання банківської діяльності.
Для студентів, аспірантів, викладачів юридичних та економічних навчальних закладів, працівників банківського сектора та читачів, які цікавляться питаннями правового регулювання банківських відносин.

 
Нравится Нравится
 
 
Полезные ссылки: