Учебник – Фурса С.Я., Щербак С.В. Виконавче провадження в Україні
На главную/Библиотека для студентов/Юридические дисциплины/Исполнительное производство/Учебник – Фурса С.Я., Щербак С.В. Виконавче провадження в Україні


Учебник – Фурса С.Я., Щербак С.В. Виконавче провадження в Україні

Оценить
(0 votes)
Полезные ссылки:
 

Фурса С.Я., Щербак С.В. Виконавче провадження в Україні

Закон України «Про виконавче провадження» введений в дію з 1 липня 1999 року і до його змісту вже неодноразово вносилися зміни, що свідчить про складність виконавчого провадження. Автори врахували всі зміни, внесені до нормативних джерел, але завдяки науковому підходу до викладення матеріалу є можливість прогнозувати, що запропоновані в навчальному посібнику теоретичні матеріали залишаться актуальними на проміжок часу неодноразових змін, оскільки вони розраховані на суттєве вдосконалення законодавства. Теорія, побудована на законодавстві, має застерегти від виникнення помилок і допоможе правильно організувати діяльність державних виконавців, а також дозволить вірно орієнтуватись у змінах у законодавстві.
Тому ця книга буде цікавою для студентів, викладачів, науковців, державних виконавців, адвокатів, суддів, оскільки в ній закладено доволі багато новітніх висновків - як тих, що побачили світ в окремих публікаціях авторів, так і тих, що не були оприлюднені. Цей навчальний посібник орієнтований на викладання спецкурсу «Виконавче провадження», а також може бути використаний при вивченні адміністративного права і процесу, цивільного процесу, міжнародного цивільного процесу.

 
Нравится Нравится
 
 
Полезные ссылки: